עיצוב משרדים

עיצוב פנים למשרדים | מעצבי פנים למשרדים | עיצוב פנים משרד

בסטודיו מוצגים צילומים אותנטיים של דירות, בתים ומשרדים, כפי שהם נראים במציאות. אין אצלנו בימוי של אתרים והשאלת פריטים מחנויות. אין פה אשליות, רק תוצאות!

עיצוב משרדים

 


המשרד אינו רק מקום בו אנו נמצאים בממוצע שליש מהיממה, או לעתים רוב שעות הערות, אלא חלל המבטא את מהות העסק ואת המסר השיווקי שלו. עיצוב החלל העסקי צריך לתת מענה למכלול צרכים: פונקציונליים, עסקיים ואנושיים.

מבחינה פונקציונלית, המשרד חייב להתאים לשימושו הייעודי, למערכות התומכות ולזרימה נכונה של העבודה. לצורך כך יש לתכנן חללי עבודה פרטיים ומשותפים, בהם ריהוט, עמדות מחשב, עמדות שרות, נקודות חשמל, תקשורת ותאורה מתאימה. בכדי לעשות זאת בצורה נכונה מומלץ להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים למשרד, כך שעיצוב הפנים למשרד יתאים בצורה מושלמת לצרכים הפרקטיים שלכם, וישקף את מקצועיות העסק שלכם.

מבחינה אנושית, הוא צריך להוות חלל נעים ונוח לעובדים ולהיות מקום מזמין למבקרים. לפיכך, יש לתכנן בו מטבח ואזור אכילה, צבעים ואווירה, דלפק קבלה ואזור המתנה, וכמובן, חדרי שרותים ולעתים גם אזורי פנאי ומנוחה. לכן חשוב כי עיצוב הפנים למשרדכם יתאים במדויק לאווירה של העסק, לסגנון ולתקציב.

לא משנה אם תרצו לתכנן ולעצב את ביתכם או משרדכם, אם תרצו להיות מעורבים בכל הפרטים או רק בחלקם, אנו נגדיר יחד את הפרוגראמה ונצא לדרך שסופה חלל המעוצב בדיוק בשבילכם.

צילומים: איילת שטיין.

 

מעוניינים שאיילת תעצב גם לכם?